KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759138
nr 1575 9138
Yngve Svedlund
(f. 1925), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 83. Olja på duk, 56x62 cm, yttermått inklusive ram: 57x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 19:42:24
28/10 14:00:21
100 kr
29/10 14:54:20
Yngve Svedlund
Läs mer om Yngve Svedlund